۱۰ نکته طلایی برای تیپ اسپرت آقایان_قسمت پایانی

  • توسط user1002
  • ۹ ماه پیش
  • 0

این روزها این سؤال که “چه بپوشیم؟” یا “چگونه بپوشیم؟” به دغدغه بسیاری از جوان‌ها تبدیل شده است. آقایان هم باید بیشتر به استایل خود توجه کنند چراکه اهمیت نوع پوشش و ظاهر مناسب برای همه روشن شده است. این روزها تیپ اسپرت طرفداران زیادی دارد و نوآوری و خلاقیت هم باعث شده، تیپ های اسپرت جدید را شاهد باشیم. اما اصول تیپ اسپرت هم باید رعایت شود تا ظاهر و استایل شما جذاب باشد. ما در اینجا به آقایان 10 نکته مهم و اولیه برای داشتن استایل اسپرت را آموزش میدهیم. با قسمت پایانی این مجموعه پست با ما همراه باشید.

 

 

 

۹٫ متفاوت باشید

منظور از متفاوت بودن پوشیدن لباسی همچون مرد عنکبوتی نیست. قرار نیست خودتان را همچون شخصیت‌های جنگ ستارگان درست کنید تا متفاوت به نظر بیایید. همین اندازه که شیک، ست و تمیز لباس بپوشید شمارا از بسیاری از مردان متفاوت می‌کند چرا که معمولاً آقایان کمتر به‌ظاهر و نوع پوشش خود اهمیت می‌دهند و هر لباسی که دم‌دستی‌تر باشد می‌پوشند.

همیشه مرز مناسب بین متفاوت بودن و مسخره بودن را نگه‌دارید. سعی کنید متفاوت باشید اما خنده‌دار نه. نکته اینجا است که توجه دیگران به‌ظاهر و پوشش شما باید همراه با تحسین باشد نه تحقیر. این امر به‌جای آنکه در شخص اعتمادبه‌نفس ایجاد کند او را سرکوب کرده و به‌جای درخشیدن به انزوا می‌کشاند. سعی کنید به‌مرور پوشش مناسب و موردعلاقه خودتان را شکل دهید و به‌جای کپی از دیگران استایل خود را بسازید.

۱۰٫ اعتمادبه‌نفس داشته باشید

هیچ‌چیزی برای یک مرد به‌اندازه اعتمادبه‌نفس او جذابیت نخواهد داشت. شاید شما لباس فوق‌العاده‌ای پوشیده باشید یا لبخندی همچون تصویر یک سوپراستار بر جلد مجلات داشته باشید؛ اما درصورتی‌که اعتمادبه‌نفس کافی نداشته باشید تمام این‌ها ارزش و تأثیرگذاری خود را از دست می‌دهند.

اگر یاد بگیرید احساس بی‌نظیری نسبت به خودتان داشته باشید همه‌چیز آسان می‌شود. به جذابیت خود ایمان داشته باشید تا نیمی از مسیر جذابیت را طی کنید. بعدازآن کلمات و حرکات شما تماماً هماهنگ شده و حس خوش‌مشربی درونتان بروز می‌کند و همه‌چیز برایتان لذت‌بخش می‌شود. این همان جوهره جذابیت است که به کمک آن قادر خواهید بود همه را تحت تأثیر قرار داده و در هر مجلس و جمعی بدرخشید

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *