۱۰ نکته طلایی برای تیپ اسپرت آقایان_قسمت سوم

  • توسط user1002
  • ۹ ماه پیش
  • 0

این روزها این سؤال که “چه بپوشیم؟” یا “چگونه بپوشیم؟” به دغدغه بسیاری از جوان‌ها تبدیل شده است. آقایان هم باید بیشتر به استایل خود توجه کنند چراکه اهمیت نوع پوشش و ظاهر مناسب برای همه روشن شده است. این روزها تیپ اسپرت طرفداران زیادی دارد و نوآوری و خلاقیت هم باعث شده، تیپ های اسپرت جدید را شاهد باشیم. اما اصول تیپ اسپرت هم باید رعایت شود تا ظاهر و استایل شما جذاب باشد. ما در اینجا به آقایان 10 نکته مهم و اولیه برای داشتن استایل اسپرت را آموزش میدهیم. با قسمت سوماین مجموعه پست با ما همراه باشید.

۵٫ لباس‌هایتان را چندلایه کنید

گاهی پیش می‌آید که سادگی لباس برای شما خسته‌کننده می‌شود یا شاید تصمیم داشته باشید در لباستان کمی تحول ایجاد کنید. یک‌راه جالب و راحت استفاده از یک‌لایه اضافه است. مثلاً فرض کنید ژاکت خاکستری همیشگی‌تان را با شلوار لی ست کرده‌اید.

این تیپ برایتان دیگر تکراری شده؟ کافی است یک پیراهن یقه دار سفید زیر آن بپوشید. نه‌تنها متفاوت شده‌اید بلکه ظاهر جدیدتان بسیار شیک و به‌روز شده است.

این کار لباس قدیمی شمارا دگرگون کرده و جذابیت آن را بالاتر می‌برد، البته همیشه هم به این سادگی نیست. شاید دیده باشید بعضی‌ها تنها لباس‌ها را لایه‌لایه روی‌هم می‌اندازند و هیچ منطق و سلیقه‌ای در این حرکت از خود نشان نمی‌دهند. به عکس‌های زیر دقت کنید. شاید هرکدام از این لباس‌ها به‌تنهایی ظاهر چندان منحصربه‌فردی به شما ندهد اما وقتی آن‌ها را باکمی سلیقه و جزئیات بیشتر باهم ترکیب می‌کنید بسیار جذاب و متفاوت به نظر می‌رسند. البته نیازی نیست شما همه‌چیز را درباره پوشش ترکیبی و لایه‌لایه پوشیدن بدانید چرا که می‌توانید با انجام یک حرکت ساده اما به‌جا تغییر موردنظر خود را ایجاد کنید.

۶٫ کیف مناسب

اگر دانشجو و شاغل هستید و یا ناچارید در حین رفت‌وآمد وسایلی را با خود به همراه داشته باشید مطمئناً به یک کیف مردانه متناسب با تیپ اسپرت خود نیاز پیدا خواهید کرد. شاید واژه کیف مردانه شمارا به یاد کیف‌های چمدانی و چرمی بیندازد که اغلب دکترها با خود به این‌طرف و آن‌طرف می‌برند. مسلماً این نوع کیف‌ها ابداً با تیپ اسپرت شما همخوانی نخواهند داشت اما شما می‌توانید از انواع دیگر آن برای جذاب‌تر کردن تیپ اسپرت خود استفاده کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *